Informacje o firmie - ALBA
13383
page,page-id-13383,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

INFORMACJE  O FIRMIE

Alba Service to lider w branży maszyn pralniczych i pralek przemysłowych. Od ponad 20 lat zajmujemy się zaopatrzeniem i dostarczaniem wyposażenia do pralni w całej Polsce. Mamy już spore doświadczenie i wiele osiągnięć w tej dziedzinie.

Nawiązaliśmy długotrwałe relacje biznesowe z renomowanymi producentami maszyn i urządzeń pralniczych – z firmami takimi jak: BARBANTI, PRIMUS, RENZACCI, SIDI, THERMINDUS, GMP i innymi.

 

Od lat tworzymy wizerunek solidnej, godnej zaufania firmy. Regularne szkolenia handlowe oraz serwisowe, odbywane w zakładach produkcyjnych w/w partnerów, gwarantują Naszym Klientom rzetelną obsługę na każdym etapie tworzenia własnej pralni, zarówno wodnej jak i chemicznej. Począwszy od projektu poprzez dobór maszyn, urządzeń pralniczych, agregatów chemicznych po zastosowanie najnowszych technologii, aż do solidnego serwisu – zapewniamy fachową pomoc według najwyższych standardów.

Zajmujemy się wyposażaniem:

 

  • profesjonalnych pralni wodnych: komercyjnych, samoobsługowych, blokowych, hotelowych i szpitalnych (z barierą higieniczną), a nawet magli;
  • tradycyjnych pralni chemicznych – w których do czyszczenia garderoby wykorzystuje się czterochloroetylen (per);
  • pralni chemicznych nowej generacji – w których do czyszczenia wykorzystuje się tzw. rozpuszczalniki alternatywne: hydrocarbony, izoparafiny, rozpuszczalniki silikonowe, RYNEX, SOLVON K4 itp;
  • pralni wodnego czyszczenia garderoby tzw. SOFT WASH; AQUA CLEAN.

Dysponujemy nowoczesnymi sprzętami w korzystnych cenach. Polecamy Państwu bogaty wybór agregatów chemicznych, pralnic i najnowszych pralnico-wirówek.

 

Oprócz maszyn pralniczych naszym Klientom oferujemy pełną, profesjonalną obsługę (projektowanie, sprzedaż, serwis) urządzeń do:

 

  • uzdatniania wody: filtry, zmiękczacze, odżelaziacze itd;
  • przygotowania ciepłej wody technologicznej;
  • wytwarzania pary technologicznej (wytwornice pary).

W tym profesjonalną optymalizację procesów spalania i regulacje palników firm: WEISHAUPT, RIELLO, BALTUR, GIERSCH i innych, w kotłach wodnych, parowych, a także montowanych bezpośrednio na maglach czy suszarkach.

 

Maszyny używane, nie wchodzą w zakres naszej podstawowej działalności – jednak na te, które mamy w ofercie – udzielamy gwarancji min. 6 miesięcznej. Są to najczęściej maszyny po naszych przeglądach i naprawach, za których sprawną pracę ręczymy.

Wszystkich pralników zachęcamy do korzystania z naszej oferty w zakresie zaopatrzenia w części zamienne urządzeń pralniczych. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową.

Doświadczeni pracownicy naszego serwisu są także do Państwa dyspozycji – oferujemy stałe umowy konserwacyjne, jak i doraźne usługi naprawcze czy regulacyjne.