Promocja

Minęło lato nadeszła cudna jesień. Było kiedyś takie hasło: ” Październik miesiącem oszczędności”. Z długoletnich kontaktów z Pralnikami wynika, że to hasło nie jest im obce.magle Warszawa, serwis maszyn pralniczych warszawa

Przestało mnie nawet dziwić, że natychmiast po poruszeniu tematu oszczędności w pralni słyszałem znajome (ale raczej z kabaretów): Ile można na tym stracić?

Niestety tak to jest, także w Pralnictwie, że żeby zarobić (poprzez oszczędności) najpierw trzeba wydać.

Podstawowe pytanie brzmi: kiedy wydane pieniądze się zwrócą.

No, cóż nie ma tego złego…… ceny wody i energii cały czas rosną, dlatego inwestycje, o których chcę powiedzieć zwrócą się szybciej niż jesteśmy w stanie przewidzieć.

Na pierwszy ogień wziąć należy maszyny pralnicze – zastosowanie nowoczesnych maszyn może przynieść korzyść w postaci obniżenia rachunków za wodę, nawet do 70% w przypadku stosowania pralnic (bez wirowania), czy 40% w przypadku pralnico-wirówek starszego typu.

Po dodaniu korzyści wynikających z oszczędności energetycznych, należy dobrze się zastanowić czy nie zainwestować w pralnico-wirówki serii „FX”.

Zwracam także uwagę na bardzo niskie zużycie energii w suszarkach serii T XX HP z zamkniętym obiegiem powietrza i wbudowaną pompą ciepła – moc zainstalowana 4 kW, ponadto nie wymagany jest kanał odprowadzający wilgotne powietrze z suszarki na zewnątrz pralni.

magle Warszawa, serwis maszyn pralniczych warszawa

Dla osób, którym doskwierają bardzo wysokie rachunki za wodę polecamy zakup pralnico-wirówki serii ECOCARE, słynącej z bardzo wysokiej jakości wykonania maszyn firmy RENZACCI.

– wbudowany w pralnico-wirówkę kompletny ( razem ze zbiornikiem) system odzyskiwania wody pozwala na : 40% oszczędność wody, 15% oszczędność energii elektrycznej i znaczne oszczędności środków piorących dzięki bardzo wysokiej akcji mechanicznej pralnico-wirówki.

Od listopada proponujemy zakup rewelacyjnego proszku ARIEL ALFA PROFESSIONAL produkcji renomowanej firmy Procter&Gamble.

Proszek sprzedawany będzie w 15kG opakowaniach w cenie netto:

120 PLN za 15 kG

Osoby kupujące proszek mogą liczyć na szerokie konsultacje w zakresie nowoczesnych technologii prania i optymalizacji procesów pralniczych.